• Обновено
Норкол Ладење Единица Вентилатор За Модели

Норкол Ладење Единица Вентилатор За Модели

DEN 2.33

Залиха
Во продавницата

Треба да го поправите вентилаторот На Фрижидерот Норцолд Р. в.? Заменете го со Вентилаторот на Единицата за Ладење 628685 на Норколд. Вентилаторот на Единицата за Ладење има голема брзина и е компатибилен со сите модели На Фрижидери Norcold 2118. Погледнете ги препораките на производителот за да обезбедите соодветно вклопување. Брза и лесна инсталација. Вентилатор за ладење со голема брзина. Компатибилен со сите модели На Фрижидер Norcold 2118. Следете ги препораките на производителот за да обезбедите правилно вклопување и употреба. Дизајниран за брза и лесна инсталација.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас