• Обновено
Maidenform Удобност Посветеност Кабриолет Долна Жица Градник, Целосна Покриеност Бел Камен 38d Женски

Maidenform Удобност Посветеност Кабриолет Долна Жица Градник, Целосна Покриеност Бел Камен 38d Женски

DEN 3.33

Залиха
Во продавницата

УДОБНОСТ ПОСВЕТЕНОСТ-Дел од колекцијата За Удобност. Изработен од најлонска мешавина слична на велур, овој удобен градник ја обезбедува поддршката за долна жица што ја сакате. Чаши со целосна покриеност. Лесно обложени чаши smartzone® со целосна покриеност носат подигнување токму таму каде што ви треба. ЗЕМЕТЕ Лифт-Целосна покриеност, лесно наредени чаши донесе подигнување каде што ви треба. Изгледајте елегантно благодарение на крилјата за измазнување на грбот и страните. ПОДДРШКА ПОД ЖИЦА-Под Жица дава поддршка. Завршено со прилагодливи ремени за безгрижно вклопување што сигурно ќе го сакате.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас