• Обновено
Момени ЈУ-Јулија Затворен Простор Килим

Момени ЈУ-Јулија Затворен Простор Килим

DEN 2.33

Залиха
Во продавницата

Силно истрошениот ефект врз Тепихот Во Затворен Простор Момени ЈУ-01 Јулија му дава изглед на античко наследство. Класичната ориентална шема е избришана за да се создаде природно истрошен изглед. Овој килим е машински изработен од полипропилен со вискоза слична на свила-притиснати акценти за допир на сјајност. Произведено Во Турција на безгрижно синтетичко предиво. Избришана ориентална шема за антички изглед. 80% полипропилен, 20% вискоза. Машина направена за издржливост. Достапно по избор на големина и боја.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас