• Обновено
Бралети За Жени Секси Жени Долна Облека Градник За Подигнување Без Прерамки, Невидлив Градник Со Лента За Склекови Без Жица Секојдневен Основен Градник За Спиење

Бралети За Жени Секси Жени Долна Облека Градник За Подигнување Без Прерамки, Невидлив Градник Со Лента За Склекови Без Жица

DEN 2.00

Залиха
Во продавницата

Женски Долна Облека Без Прерамки Лифт Градник, Без Жица Анти-Лизга Невидливи Притисни Нагоре Бендо Градник Функција 1.35" Големина. Рачно Перење : препорачува рачно миење на градникот во ладна вода за да се зачува обликот и да се заштеди енергија. : 4 X-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Чаша Големина : 40/90 D Горната Биста : 107. Отстранливи Ремени : градниците Без Прерамки доаѓаат со пар соодветни ремени овој градник е разноврсен и може да се прилагоди на двојни или единечни ремени, градници со ленти како што сакате, а може да се носат и надвор со мало здолниште.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас