• Обновено
Б Авијатичар Мултифункционален Пенкало

Б Авијатичар Мултифункционален Пенкало

DEN 1.33

Залиха
Во продавницата

Специјален тенок дизајн одговара на костум за летање и воени униформни џебови, ова пенкало за пресврт со средна точка 3 во 1 доаѓа со две мастило со различна боја и молив од 0,5 мм со гума за бришење. Одликувајќи се со нерефлектирачка рамна завршница на метално буре, ова пенкало е ВО согласност со ХРАНАТА за безбедноста на пилотската кабина и рампата. Пенкало Под-Бренд Пенкало Тип : Мулти-Боја Хемиско Пенкало/Молив; Пенкало Стил : Стигнале; Тип Пенкало Врвот : Конусна. Тип На Точка : Средна. Големина На Точка На Пенкало : 0,5 мм. Боја На Мастило : Црна, Црвена. Карактеристики : Гума За Бришење. Оштетување на странски Објект (ФОД). Рециклирани : Не. Рециклирана Содржина : 0%. Пост-потрошувачки-отпад% : 0%. Собранието Задолжително : Не.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас