• Обновено
Дорман-Однесување-Тит Примарна Жица

Дорман-Однесување-Тит Примарна Жица

DEN 4143.20

Залиха
Во продавницата

Дорман нуди сеопфатна линија На Примарна Жица за речиси секоја автомобилска електрична поправка. Целата Наша Примарна Жица е изградена од висококвалитетни материјали за долготрајна издржливост. Дорман 85722 14 Мерач Жолта Примарна Жица-Картичка Пакет На 201 Должина На 14-мерач Жолта Жица-20 Стапки. Карактеристики и Придобивки : Достапни во широк спектар на мерачи и бои. Погодно спакувани во различни должини за да помогнат и со мали и со големи проекти. Достапно за голем број вати и јачина на струја. Исто така погоден за широк спектар на домаќинства, индустриски и комерцијални намени.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас