• Обновено
Полифурни Нови Минас Модерна Спална Соба Суета Биро, Бела Завршница

Полифурни Нови Минас Модерна Спална Соба Суета Биро, Бела Завршница

DEN 2.00

Залиха
Во продавницата

Ажурирајте го изгледот на вашата спална соба со Новото Биро За Модерна Суета Минас Од Полифурни мебел. Новата Суета Минас е совршен додаток на секоја спална соба со својот модерен дизајн и бела завршница. Оваа табела нуди многу простор за целата ваша шминка и сите други производи што ги имате во вашата соба. Со 3 фиоки за скриено складирање, а последната фиока е подлабока од другите фиоки и совршена за поголеми повисоки предмети. Високото огледало и пространиот врв на масата ја прават оваа суета совршено место за да се подготвите за вашиот ден или забавно ноќно излегување. Изграден од инженерско дрво со издржлив и отпорен меламински финиш оваа суета беше дизајнирана да трае. Белата завршница со модерни алуминиумски рачки совршено ќе се вклопи со повеќето домашни декор. Со својот модерен дизајн и обилниот работен простор, Новата Маса За Суета Минас ќе оди одлично во секоја просторија. Изграден од инженерско дрво со отпорна меламинска завршница. Вклучува 3 фиоки на метални лизгалки. Се одликува со високо огледало и пространа маса. Бела завршница со алуминиумски рачки. Собрани димензии : 35.43 во. В х 14.18 во. Д х 53.375 во. H.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас