• Обновено
Заштитен знак Ликовна Уметност Трик Или Лекување Платнена Уметност Од Лиза Пауел Браун

Заштитен знак Ликовна Уметност Трик Или Лекување Платнена Уметност Од Лиза Пауел Браун

DEN 2.00

Залиха
Во продавницата

Подготвена за презентација без рамка достапна во различни големини Ликовна Уметност "Трик Или Лекување" Платнена Уметност Од Лиза Пауел Браун : Уметник : Лиза Пауел Браун. Тема : Илустрација. Стил : Современ. Спремен за бесење. Висок квалитет. Печатено со помош на giclee, што е напреден процес на печатење. Репродукциите практично не се разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галерија завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува без рамка презентација на готовата слика.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас