• Обновено
Кул Карз 12в Бмв Серија Електрични Возење На Играчка Автомобил, Црвено

Кул Карз 12в Бмв Серија Електрични Возење На Играчка Автомобил, Црвено

DEN 1.33

Залиха
Во продавницата

Подгответе се да се тркалаат во оваа кул карз 12в бмв 4 серија! Овој автомобил за возење со батерии е совршен избор за млади возачи кои веќе знаат луксуз. Педалата за стапала и лесното менување брзини ги движат работите со брзина до 5 километри напред и назад, со двојните врати за отворање со брави, исто како и вистинската работа. Двоен режим : рачно ракување / родителски далечински управувач. 12 V7a H батерија. 2.4 G Родителски Далечински Управувач. Работна Глава и Задно Светло. Бавен Почеток. Индикатор за напојување. Двојни врати (заклучување). Аукс ин, Хорн.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас