• Обновено
Двор Geми Геометриски Внатрешен Надворешен Тркач Килим, 2 '3 8, Црвена Беж

Двор Geми Геометриски Внатрешен Надворешен Тркач Килим, 2 '3 8, Црвена Беж

DEN 511.84

Залиха
Во продавницата

Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации. Додатоци во животниот стил слики не се вклучени . Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина.Продавница Safavieh на . Овие прекрасни, но практични килими го носат украсувањето на отворено на следното ниво со нови дизајни во модни бои и дезени од класични до современи.Колекција На Теписи Во Дворот Лесна Нега За Сите Временски Теписи?колекцијата на Дворот е создадена за денес?внатрешен/надворешен начин на живот. 100% Полипропилен . Отпорен на вода што го прави совршен за надворешна употреба .

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас