• Обновено
Seachoice Топло Поцинкувана Вилица И Вртење На Очите

Seachoice Топло Поцинкувана Вилица И Вртење На Очите

DEN 471.84

Залиха
Во продавницата

Обезбедете сигурни врски со овој галванизиран вртлив со оптоварување на работа од 3.600 фунти и јачина на прекин од 18.000 фунти. Разновиден и издржлив за различни апликации. Оптоварување на работата : 3.600 фунти, Јачина На Прекин : 18.000 фунти. Галванизираната конструкција обезбедува издржливост. Погоден за различни апликации. Големина : 1/2 во. за компатибилност со различни поставувања.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас