• Обновено
Изабела Колекција ИСА953Н Морнарица Слонова Коска Килим

Изабела Колекција ИСА953Н Морнарица Слонова Коска Килим

DEN 2220.00

Залиха
Во продавницата

Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина. Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас