• Обновено
Хоко Животот, PlayStation 4, Fireshine Игри, 00812303017414

Хоко Животот, PlayStation 4, Fireshine Игри, 00812303017414

DEN 391.20

Залиха
Во продавницата

Можете да дизајнирате тапети, подови, па дури И Маици за вас и селаните што ќе ги носат. * ФАРМА : Претворете ја секоја парцела во место за одгледување зеленчук и други растенија, користете ги зелените прсти за да растете и продавате најдобри производи. На ова тивко село му е потребна вашата помош за да го претвори во шармантниот рурален град што секој го сака.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас