• Обновено
Торбичка За Носење Хартија, Датотека, Деловни Алатки - Црна

Торбичка За Носење Хартија, Датотека, Деловни Алатки - Црна

DEN 1503.84

Залиха
Во продавницата

Цврстото Куќиште За Прицврстување се проширува со полн инч, од 4 "до 5" за да обезбеди дополнителен простор кога е потребно. Двојните комбинирани брави нудат сигурност за вашите важни трудови. Аташе вклучува целосен организатор и џеб за датотеки за лесен пристап до потребните деловни алатки. Случај е направен од издржлив винил. Лис Торбичка За Носење (Аташе) Документ-Црното Проширува цел инч, од 4" до 5", за да обезбеди дополнителен простор кога е потребно. Двојните комбинирани брави нудат сигурност за вашите важни трудови. Вклучува целосен организатор и џеб за датотеки. Црн Винил. 4" х 17.5" х 12.5".

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас