• Обновено
Doodlebug Дизајн Вертикална Слика Рецепт Картичка Заштитници За Бележник, од

Doodlebug Дизајн Вертикална Слика Рецепт Картичка Заштитници За Бележник, од

DEN 3.00

Залиха
Во продавницата

Заштитете ги вашите богатства Со Вертикалните Заштитници За Картички За Фотографии/Рецепти За Лавра. Тие се изградени од пластика без киселина, што ги прави соодветни за сѐ, од вашите семејни рецепти до снимки од одмор. Овие заштитници на страниците 12" х 12" имаат шест вертикални џебови со идентична големина 4" на 6". Секој пакет вклучува 12 листови со дупки со дупки со 3 дупки веќе вклучени за ваша погодност. Сосема Ново. 842715034921. Дудлебуг. ДБ3492.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас