• Обновено
Најмала Продавница За Миленичиња Мини Фигура Со Изненадување Милениче, Пакет

Најмала Продавница За Миленичиња Мини Фигура Со Изненадување Милениче, Пакет

DEN 446.08

Залиха
Во продавницата

Пар забава-ловин? кученца познати по својот карактеристичен изглед! Нел Малтесо може да се опише како топка од пената со розов лак. Нејзиниот убав другар? Не толку многу! Тие?повторно совршен додаток на било миленичиња колекција. Најмалата Продавница За Миленичиња и сите поврзани ликови се заштитни знаци на хасбро. 2 мини-скала миленичиња (еден?е мистериозно милениче). Додадете во која било колекција миленичиња. Подготвени за миленичиња-ловин? авантури. Вклучува 2 миленичиња од мини скала. Возраст 4 и повеќе. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ОПАСНОСТ ОД ГУШЕЊЕ-Мали делови. Не за деца под 3 години.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас