• Обновено
Кингстон Месинг КБ725БЛС Гроздобер Центриет Кујна Тапа, Масло Нанесуваат Бронза

Кингстон Месинг КБ725БЛС Гроздобер Центриет Кујна Тапа, Масло Нанесуваат Бронза

DEN 1.67

Залиха
Во продавницата

Исклучителниот дизајн на оваа славина вкусно ја додворува елегантната архитектура на традиционалните домови со своите фини детали. Лесно прилагодливи на секој стил, славините со центри се восхитуваат поради нивната единечна единица и леснотијата на инсталација. Бронзената завршница нанесена со масло, исто така, ќе обезбеди долготраен и топол допир на вашиот кујнски ансамбл. Цврстата конструкција од месинг и способностите за вртење создаваат сигурен и долготраен прицврстувач. Користете го вклучениот соодветен страничен распрскувач за погодност при чистење на тешко достапни места. Цврста месинг конструкција за издржливост и сигурност. Палубата монтирање 8 " центарсет 4-дупка инсталација. Дурасеал кертриџ без миење. Рачките со двојна рачка ги исполнуваат упатствата НА АДА. 1,8 ГПМ/6,8 ЛПМ стапка на проток на излив на 60 ПСИ. Стандардна 1/2 " ips врска. 8-3/4" излив дофат. 6" расчистување на изливот. 10-3/4" излив висина. Вртливиот излив на Гуска нуди подобар клиренс за чистење и полнење на тенџерето. Завршница отпорна на корозија.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас