• Обновено
Нема Граници Пејсли Врежана Паричник

Нема Граници Пејсли Врежана Паричник

DEN 1.67

Залиха
Во продавницата

краток опис не е достапен Модерен паричник со срца надвор, вклучувајќи 3 акцент шарм. Вклучува : еластична лента за пенкало. корица за чекови . четири ПРОЗОРЦИ ЗА ИДЕНТИФИКАЦИЈА . 9 кредитна картичка слотови. надвор пресече џеб . 7 џебови вклучувајќи 1 со патент.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас