• Обновено
Јордаче Девојки Висок Пораст Гроздобер Директно Глуждот Жан, Големини 5-18

Јордаче Девојки Висок Пораст Гроздобер Директно Глуждот Жан, Големини 5-18

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

Јордаче Девојки Висок Пораст Уништени Директно Глуждот Фармерки се новите мора да имаат гардероба спојници. Супер мек, тренд напред и со доволно истегнување за целодневна удобност. Нема сомнение дека вашето мало девојче ќе ги сака и ќе сака да ги носи за секоја пригода што може. Одржливо Извори. Рашири Тексас. Висок Пораст На Половината. Директно Вклопување На Глуждот. Благи Детали За Уништување. Изнемоштени/Потресени Полите. Предно Копче И Затворање На Патент. Функционални Џебови. Појас Јамки.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас