• Обновено
Лалија Дома Вертикално Прилагодлива Светилка За Биро, Розово Злато

Лалија Дома Вертикално Прилагодлива Светилка За Биро, Розово Злато

DEN 1.33

Залиха
Во продавницата

Боја На Кабелот : Јасно. Број На Светилки : 1. 1 х 60В среден Тип А Основна Сијалица (не е вклучена) потребни.Лалија Дома Вертикално Прилагодлива Светилка За Биро, Розово Злато Опис : зарем понекогаш не сакате само да ја спуштите светилката за брзо читање или задача на која работите? Оваа светилка за биро има функција за пресврт на рачна брава што ви овозможува слобода да го правите токму тоа! Со метална основа достапна во голем број завршетоци, прилагодливото ниво ви овозможува да ја зголемите или намалите висината на светилката по потреба. Бара делумно склопување. Цилиндрична стаклена нијанса го комплетира изгледот за модерно, чисто чувство. Во линија Вклучување/исклучување Рокер прекинувач Тип : Блескаво (А19). Дијаметар На Сенка : 4. Заврши/Боја : розово злато. Вклучен / исклучен рокерски прекинувач во линија. Висина На Сенка/ Наклон : 5. Отворање На Дното На Сенката : 4. Материјал : Метал. Префрлете Ја Локацијата : Кабел. Алтернативи : Современи, Модерни. Материјал За Сенка : Стакло. Безбедност на сенка : Форма на сокетна оревче : Цилиндрична. 60w Тип средна база сијалица потребни (не се вклучени). Вклучена сијалица : Име На Нобренд : Лалија Хомемодел Бр : 1270-ЛХД-2001-Рг Транспарентен цилиндар стакло сенка, Мазна сјајна завршница во розово злато.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас