• Обновено
Ц Црево-Компатибилен Со Chevy C1500

Ц Црево-Компатибилен Со Chevy C1500

DEN 1.00

Залиха
Во продавницата

А/Ц Црево-Компатибилно со 1992 Година Chevy C1500 Карактеристики : - издржливост тестирана на секој нов дизајн-замена Со Директно вклопување-Дизајнирана Да ги исполнува/надминува oe вклопувањето, формата и функцијата - Цревата за Вшмукување (ниска страна) се прикачуваат од компресорот до испарувачот. Празнење (висока страна) прицврстете од компресорот до кондензаторот. Течните Линии прикачуваат кондензатор на испарувачот. Цревата на колекторот се комбинации на линии за вшмукување и празнење.Компатибилен со Или Одговара : - 1992 Chevy C1500 5.0 L V8 - 1992 Chevy C1500 5.7 L V8 - 1992 Chevy C1500 7.4 L V8 Fits Години : 1992 Преглед Опис На Производот За Да Се Обезбеди Соодветно Вклопување. 1992. А / Ц Црево. Одговара Изберете : 1992 ШЕВРОЛЕТ ГМТ-400 8 Цил 5,7 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас