• Обновено
Војна На Ѕвездите: Сага - Боба Фет-Митосаурус Череп Ѕид Постер, 14.725 22.375

Војна На Ѕвездите: Сага - Боба Фет-Митосаурус Череп Ѕид Постер, 14.725 22.375

DEN 2.00

Залиха
Во продавницата

Овие Трендови Меѓународни Војна На Ѕвездите : Сага - Боба Фет-Митосаурус Ѕидниот Постер Е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно закачете го овој врамен постер со приложената закачалка за пили за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Војна На Ѕвездите : Сага - Боба Фет-Митосаурус Череп Ѕид Постер : Врамени Трендови Постерите имаат премиум сатенска завршница која обезбедува динамични бои без рефлектирачки сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725" х 22.375", со рамка : 16.5 "х 24.25" х.75".

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас