• Обновено
Викерман 3.5 ' Бенингтон Смрека Вештачки Елка, Мулти - Обоени ДУРА Осветлена LED светла - Фау Смрека Елка-Сезонски Затворен Дом Декор

Викерман 3.5 ' Бенингтон Смрека Вештачки Елка, Мулти - Обоени ДУРА Осветлена LED светла - Фау Смрека Елка-Сезонски Затворен

DEN 1.67

Залиха
Во продавницата

Викерман 3.5 'х 20" Бенингтон Смрека Вештачки Елка со 111 Пвц / Тврда Игла Совети и 200 ул дура-lit® LED Мулти-обоени Мини Светла. Вклучете го ова прекрасно дрво во вашиот простор, доаѓа претходно осветлено Со ПОВЕЌЕБОЈНИ МИНИ Светла Со Осветлена Дура, има мешавина од бујна зелена пвц и совети за Тврди Игли, вклучен е држач за дрвја. За дополнителни комплементарни акценти видете ги многуте венци и венци достапни Од Викерман. Ова издржливо дрво е без одржување и ќе одговара на секој декор. Викерман е лидер во индустријата од 1940 година. Уживајте во овој експерт дизајниран сезонски дрво околу вашиот дом. Светлата осветлени од дура користат микрочипови, така што светилките остануваат осветлени дури и кога Некои Светилки се скршени или недостасуваат. Доаѓа прелит со 200 Повеќебојни LED СВЕТЛА осветлени Од Дура. Лесно склопување-Вклучува метален држач за дрво и прекинувач за вклучување/исклучување за лесно склопување. Додадете чувство на добредојде во секој простор во вашиот дом со додавање на ова украсно вештачко дрво.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас