• Обновено
Сензорот За Систем За Следење На Притисокот во гумите Одговара изберете: 2014-INFINITI Q50, INFINITI QX50

Сензорот За Систем За Следење На Притисокот во гумите Одговара изберете: 2014-INFINITI Q50, INFINITI QX50

DEN 895.84

Залиха
Во продавницата

Сите делови на vdo брендот TPMS СЕ ое потврдени за вклопување, перформанси и сигурност. Континентал е пионер во ТПМ и гуми, со повеќе од еден век традиција и експертиза што го води автомобилскиот пазар со најсовремена технологија и иновации. Стеблото на вентилот за вртење за проширено поставување на тркалата. Ое потврди дел идентичен со дилерот. Континентален резервен пазар тпмс сензорите ги вклучуваат сите составни делови за леснотија на инсталација. Водоотпорен сензор е непропустлив за влага во воздухот. Тогаш, сега, и во иднина, ние ќе бидеме тука за вас, нашиот клиент. Сензор За Систем За Следење На Притисокот Во Гумите.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас