• Обновено
Тешка 4' 8 ' Зимска Воздушна Перница За Надземни Базени

Тешка 4' 8 ' Зимска Воздушна Перница За Надземни Базени

DEN 959.84

Залиха
Во продавницата

Како што мразот се шири во вашиот базен, создадениот притисок се врши врз перницата наместо на ѕидовите на вашиот базен. Го намалува таложењето на дождовна вода, лисја и снег на вашата покривка. Перницата ќе се појави пред мразот да го оштети вашиот базен.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас