• Обновено
Диск Сопирачка Роторот Одговара изберете: 2006-КИА СЕДОНА, 2007 - ХЈУНДАИ ПРИДРУЖБА

Диск Сопирачка Роторот Одговара изберете: 2006-КИА СЕДОНА, 2007 - ХЈУНДАИ ПРИДРУЖБА

DEN 0.67

Залиха
Во продавницата

Роторите Обложени со еволуција се директна замена за завртки за фабричка опрема. Овие ротори на диск сопирачките се целосно обложени, вклучително и внатре во лопатките, користејќи вистинска геометра "превентивна обвивка од' рѓа. Роторите Обложени со еволуција се произведени со нашата технологија Tru-Cast, Што резултира со прецизен фрлен и прецизен машински производ. Роторите се ое тежина и ја задржуваат конфигурацијата НА оем ване за непроблематична работа. Диск Сопирачка Роторот Одговара Изберете : 2006-2012,2014 КИА СЕДОНА 2007-2008 ХЈУНДАИ ПРИДРУЖБА и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас