• Обновено
Подвижни Пријатели Бебе Момче Памучни Лигавчиња Со Влакна пополнување 4pk, Гениј, Една Големина

Подвижни Пријатели Бебе Момче Памучни Лигавчиња Со Влакна пополнување 4pk, Гениј, Една Големина

DEN 157.76

Залиха
Во продавницата

Лигавите Лигавчиња За пријатели со подвижни пријатели се пакет лигавчиња со голема вредност што ќе ви помогнат да ја одржите облеката на вашето малечко чиста од лигавење и излевање. Нашите лигавчиња се направени со памучна тери ткаенина која е многу мека и апсорбирачка. Секој сет е избран со слатки координативни дизајни и бои. Подвижни Пријатели Бебе Момче Памучни Лигавчиња Со Влакна пополнување 4pk, Малиот Човек е одличен бебе најважен сет за вашето малечко. Сет на координирање на лигави лигавчиња. Направено со мека памучна тери мешавина ткаенина. Супер абсорбента за заштита од лигавење и излевање. Затворање на кука и јамка за лесно вклучување и исклучување. Машина За Перење.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас