• Обновено
Мираж Пет Производи Кристал И Кожа Коска Куче Јака, Смарагд Зелена, XL

Мираж Пет Производи Кристал И Кожа Коска Куче Јака, Смарагд Зелена, XL

DEN 319.20

Залиха
Во продавницата

Ова е Кристална Коска Вистинска Кожа Куче Јака Големина 26 Смарагд Зелена. Квалитет направен дизајн и класичен јака. Оваа јака помага вашето домашно милениче да биде безбедно и во исто време обезбедува стилски начин да ги покажете информациите на вашето домашно милениче. Ве молиме измерете го вратот на вашето домашно милениче и проверете ја нашата табела за големина (2-та слика) пред да нарачате. Ако вратот на вашето домашно милениче падне на линијата помеѓу големини, изберете го поголемиот! Оваа јака за кучиња од вистинска кожа од кристална коска е одличен предмет од кристални коски од нашата колекција додатоци и облека за миленичиња По Намалена цена што не можете да ја пропуштите. Мираж Миленичиња Кристална Коска Вистинска Кожа Куче Јака Големина 26 Смарагд Зелена Нова!. Јаки и Каишки. Сите Јаки И Поводници за Кучиња еден од најдобрите избори за вредност.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас