• Обновено
Танцувањемангус Жени Плисирано Здолниште Широк Појас Висок Струк Кратки Здолништа Y2K Линија Обичен Лизгач Скортови

Танцувањемангус Жени Плисирано Здолниште Широк Појас Висок Струк Кратки Здолништа Y2K Линија Обичен Лизгач Скортови

DEN 406.24

Залиха
Во продавницата

Танцувањемангус Жени Плисирано Здолниште Широк Појас Висок Струк Кратки Здолништа Y2 K Линија Обичен Лизгач Скортови 100% Полиестер. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Материјал : 100% Полиестер. Карактеристики : Широк Појас На Тока, Плисиран, Висок Струк, Линија, Цврст.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас