• Обновено
Браун, сина и беж луксузна фрлање перница 26in 26in

Браун, сина и беж луксузна фрлање перница 26in 26in

DEN 428.64

Залиха
Во продавницата

Променете чувство на просторија со овој луксузен дизајнер и дизајнер на резолуција фрлаат перници. Трансформирајте го секој простор со овој смел и опустлив изглед со оваа кафеава, сина и беж луксузна фрлање перница. Ткаенината на оваа луксузна перница е мешавина од памук, рајон и полиестер. *Бои : кафеава, сина и беж *ткаенина Потекло : Соединетите држави. Перници се рака *Двокреветна перница *Невидливо куќиште за патент за прилагоден изглед *Сите шевови се над-заклучени и зашиени за професионална завршница *Поставувањето на моделот може да варира малку *Мерењата на перници се цвест од внатрешната *перници вклучуваат ** хипоалергичен Долу алтернативно вметнување полифил *Препорачана чиста чиста *Содржина на ткаенина : 46% памук, 43% рајон, 11% полиестер *шема : ikat кафеава, сина и беж луксузна перница за фрлање перница 26in x 26in.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас