• Обновено
Краток ракав за кратки ракави на Wrangler за западна кошула, големина S-5XL

Краток ракав за кратки ракави на Wrangler за западна кошула, големина S-5XL

DEN 324.00

Залиха
Во продавницата

Кратка кошула за кратки ракави на Wrangler Men, со големина S-5xl, без оглед на тоа дека сте на работа или ноќна ноќ на градот, ќе го направите тоа во стил во овој краток ракав западен кошула од Wrangler. Одликувајќи се со редовно вклопување за целодневна удобност, оваа кошула од западен стил е натоварена со сите автентични карактеристики што ги сакате, вклучувајќи ги предните и задните јаки, две џебови на градите и копчињата за затворање на предниот дел. Направено со мека мешавина од памук и достапна во најразлични карирани дизајни, ова е една кошула што никогаш нема да ја заморите да носите. Изгледа одлично затегнат или неискрено во зависност од оваа пригода. Пар со омилените фармерки или какис за да го завршите изгледот. Редовно вклопување. Западниот фронт и задниот јак. Затворање на привремено. Два џебови од градите на границите. 55% памук, 45% полиестер. S-5 XL. Стил #112336757.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас