• Обновено
Филаделфија орли nfl фасада Машка микро руно панталони

Филаделфија орли nfl фасада Машка микро руно панталони

DEN 1.00

Залиха
Во продавницата

Останете удобни околу куќата додека гледате како игра вашиот тим во овие панталони од пижама од руно од спортови на концепти. Карактеристики низ сите печатени тимски логоа, еластична половината и изработени од 100% полиестерско микро руно. Официјално лиценциран. Филаделфија Иглс НФЛ „Фасада“ Машка микро руно панталони.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас