• Обновено
Apple Smart - Заштитно покритие за таблета - полиуретан - сива

Apple Smart - Заштитно покритие за таблета - полиуретан - сива

DEN 1280.00

Залиха
Во продавницата

Алуминиумската шарка автоматски се усогласува магнетно, за совршено вклопување секое време- паметното покритие се прави со полиуретан и има дисплеј за чистење на микрофибер за чистење- разбудете го вашиот i Pad или ставете го да спие само со отворање или затворање на паметниот капак е дизајниран заедно со i Pad да биде да биде Тоа е совршен натпревар : Тенка, издржлив капак што магнетски се усогласува за совршено вклопување. Оригинално Apple i Pad 2, 3, 4 кожен паметен капак - Греј (MC939 LL/A) Паметниот капак беше дизајниран заедно со i Pad за да биде нејзин совршен натпревар : тенок ,. издржлива покривка што магнетски се усогласува за совршено вклопување . автоматски се буди и спие вашиот i Pad . тоа е корисен штанд за читање, гледање и пишување . неговата обвивка за микрофибер го одржува вашиот i Pad екран чист . и тоа е начин да го направите вашиот i Pad како личен однадвор како што е однатре . Компатибилен со : Apple i Pad 4, i Pad 3, i Pad 2.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас