• Обновено
Гребење Задебелена Боја Борлауг Софа Ќебе Фланелен Ќебе

Гребење Задебелена Боја Борлауг Софа Ќебе Фланелен Ќебе

DEN 303.84

Залиха
Во продавницата

Гребење Задебелена Боја Борлауг Софа Ќебе Фланелен Ќебе Карактеристики : Згуснете ја врежаната Супер мека и нослива, вистинските предмети изгледаат подобро од фотографиите. Ткаенината Од корално руно има силна апсорпција на вода, удобна, дише, топла и мека, не е лесно да се избледи, дише Поради принципот на ткаење, ќе има губење на косата. Се препорачува да се мие пред употреба. Се препорачува за луѓе со алергии и астма да го избегнуваат ова ткиво Совршено За внатрешна и надворешна употреба за да обезбеди последователна топлина во студено време, особено за кампување и пикник - Подароци За Мажи И Жени; Мајки и Татковци, Денот На Вљубените, Мајката и Таткото; Божиќ и Нова година. Ве молиме дозволете разлика од 1-2 см поради рачно мерење. Име на производот : Корално Руно Ќебе Материјал : Полиестеркантитет : 1 единица чистење : рачно перење / машина за перење Гребење Задебелена Боја Борлауг Софа Ќебе Фланелен Ќебе.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас