• Обновено
Готвач Бади совршен пикник сет

Готвач Бади совршен пикник сет

DEN 417.92

Залиха
Во продавницата

Сè што ви треба за совршен пикник! На следното следење или готвење, нема да мора да се грижите за вашите салати за тестенини да одат лошо или овошјето да се загрее. Надуениот вклучена има дизајн „базен“ што ви овозможува да ги ставите сите ваши ладни храна и пијалоци во мраз! Изработено е од трајна пластика и лесно се отклонува за складирање. Чувајте ги оние досадни муви надвор од вашата храна со капаците за појава на храна. Трите различни големини ви овозможуваат да чувате садови од сите видови без грешки. Лесно поп отворено и преклопено затворено за складирање. Chef Buddy Perfect Picnic Set : Пластичен вентил за разнесена рака или пумпа. Изработено од трајна пластика. Дизајнот на базен има мраз околу вашата храна и пијалоци. Димензии на вклучена : 39,5 "l x 18" w x 4 "ч. 3 капаци на храна за поп-ап.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас