• Обновено
Panyc Boys 'Fle Skinny Fit Moto Jeans, големини со 4-16

Panyc Boys 'Fle Skinny Fit Moto Jeans, големини со 4-16

DEN 319.84

Залиха
Во продавницата

Ултра-кул слабиот мото-фармерки од Panyc го зема нивниот обичен стил надвор од основните блуз. Дизајнирани со стрии за Flex Flex Flex Flex, овие фармерки сигурно ќе се зголемат на врвот на нивниот список за омилени. Материјал : 98% памук/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Skinny. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : Стајлинг со пет џеб. Карактеристики : Flex одговара за тотална удобност; Пикани детали за мото колено. Флекс на момчињата се вклопува во слаби мото -фармерки од Panyc.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас