• Обновено
Чудо на нација Девојки од распрскувачки хеланки, големини 4-18

Чудо на нација Девојки од распрскувачки хеланки, големини 4-18

DEN 415.84

Залиха
Во продавницата

Забавни, удобни и модерни панталони од пламен за девојчиња од Wonder Nation. Овие плетени панталони имаат малку истегнување за да се движат со неа во текот на денот од училиште до викенд. Отпечатоците што привлекуваат очи го истакнуваат нејзиниот изглед и пар со нејзините омилени врвови на чудо нација! Само на. Материјал : 95% рајон/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Опремена. Затворање : Повлечете стил со еластична лента за половината за дополнителна удобност. Ockебови : Ништо. Карактеристики : се печати; Флејска нога. Печатени хеланки на пламен за девојчиња од чудо нација.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас