• Обновено
Игл Клав Лазер Шарп цевка риболов со бод, бронза, мл., Bthb116

Игл Клав Лазер Шарп цевка риболов со бод, бронза, мл., Bthb116

DEN 3.00

Залиха
Во продавницата

Игл канџи лазер остриот цевка глава со бод, бронза, 1/16 мл., Bthb116. Овие глави на свирки ќе станат ваши омилени свирки што треба да ги користите, без разлика дали риболов за риба, бас или риболовци од волја, секогаш можат да сметаат на квалитетно занаетчиство на Игл Клов и квалитетни американски куки за риби. Риболов за риболов Лазер Шарп Bthb116 1/16 мл. Глава на цевка. Овие глави на свирки се одличен начин да се осигурате дека вашиот арсенал е полн со квалитетни глави на свирки. Изградена за да трае и да има премиум американски куки, шансите се во ваша корист кога ги фрлате овие глави со високи перформанси. Спарете ги овие со омилената мека пластична цевка, а рибарот имаат риба што фаќа мами, совршено пондерирана. Сите куки се направени од висок јаглероден челик извори од Соединетите држави. Премиум Американски направи куки. 10 глави од свир по пакет. Необјавено. Одлично за Крапи, тава риба и пастрмка. 1/16 мл.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас