• Обновено
Должина на големината на стрелката на даборот

Должина на големината на стрелката на даборот

DEN 1.67

Залиха
Во продавницата

Mossy Oak Archery 500 Arrow Precut на 26 инчи со инсталиран вметнат. За соединение од 35-50 фунти или повторливи лакови. За возрасни или младински лакови прецизни на 26 инчи со инсталиран вметнат. Високи перформанси од 2 инчи. Препорачан опсег на тежина на цртање од 35-50 фунти. 100% конструкција на јаглерод за брзина и издржливост. 335 зрна со 100 врвови на жито.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас