• Обновено
Aukfa близнак над креветот со близнаци за деца со скали, трупче, куќен кревет близнак над кревет близнак, без потреба од пролет, дното на креветот 300 bs, капацитет на теж?

Aukfa близнак над креветот со близнаци за деца со скали, трупче, куќен кревет близнак над кревет близнак, без потреба од пролет,

DEN 2.33

Залиха
Во продавницата

Двете фиоки лоцирани Под приложените скалила, обезбедете доволно складирање за вашите играчки и постелнини . Времето на испорака може да варира по кутија. Комбинира загради, чекори за складирање и се лизга во еден, заштедувајќи простор до најголема мерка. [Максимизирано заштеда на простор] Овој кревет за кревет комбинира загради, чекори за складирање и се лизга во еден, заштедувајќи простор во најголема мерка. Солидни борови нозе и силна, издржлива рамка обезбедува стабилност и трајност за долгорочна употреба. Предложениот број на луѓе : 2. Засилената рамка е способна да држи до 250 bs на горниот кревет и 300 bs на долниот кревет. Совршено за часови забава и релаксација, дизајнот на Playhouse го прави овој кревет совршен централен дел за вашата спална соба .

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас