• Обновено
Хамер + секира 2-парчиња мини скара изолирана ладилна ладилник постави патувања ладно-готви комбо за спортски настани пикатики задно кампување

Хамер + секира 2-парчиња мини скара изолирана ладилна ладилник постави патувања ладно-готви комбо за спортски настани пикатики

DEN 1424.00

Залиха
Во продавницата

Гроздобер и стилски дизајн. Компактен рационализиран дизајн. Изолираниот ладилник одржува леден ладен до 6 лица за сервирање на ладно и има лесен за поштеда за да се спакува и да оди.Удрете ја скара и фатете настинка што ништо не ги зближува луѓето подобро од добрата храна и добро време. Совршен подарок за родендени, свадби или празници. Подигнете ја скара, зграпчете ладно пиво и оставете го Хамер + Акс ™ да патува ладно-готви комбо направете го остатокот! Одликувајќи се со мини скара за јаглен и изолирана ладилник со 6-може да се изгради за настани на отворено. Компактен рационализиран дизајн The Hammer + Ax ™ Mini Grill и Cooler Combo е направено во компактна големина за да се постави насекаде! Лесна, преносна скара со прицврстени нозе за преклопување што пропаѓаат за уредно складирање. Супер цврста конструкција. Супер цврста конструкција Нашиот сет за скара е направен од висококвалитетни и издржливи материјали што го прави да трае долго време, без 'рѓа или пукнатина.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас