• Обновено
DesignArt 'Vinatge lime зелена апстрактна уметност' модерна и современа сет за покривање на Duvet

DesignArt 'Vinatge lime зелена апстрактна уметност' модерна и современа сет за покривање на Duvet

DEN 799.84

Залиха
Во продавницата

Овој елегантен апстрактен дизајн на креветот е направен со 100% полиестер без микрофибер без брчки, гарантирајќи пријатна и освежувачка соништа цела ноќ и 2 Шамс . - гордо направени во Канада. - изработено од пријатна, ултра -мека, лесна 100% микрофибер полиестер.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас