• Обновено
Време на одмор Зимски ботанички избори, зимзелена пинеконе снег, 36 “

Време на одмор Зимски ботанички избори, зимзелена пинеконе снег, 36 “

DEN 1.33

Залиха
Во продавницата

Додадете прекрасен природен изглед во вашиот одмор дома со додавање на празнично време за зимски ботанички избор. Семејството и гостите ќе бидат потсетени на сезоната кога ќе донесете неколку зимски елементи на вашиот декор. Секој избор има зачудувачка низа на ботанички елементи, како што се рустикални пинекони, или замрзнати бор игли. Бидете сигурни да го проверите остатокот од колекцијата за време на празникот за сите ваши потреби за украсување оваа сезона на празници. Донесете дома еден од нашите празници за зимски ботанички избори денес. Време на одмор Зимски ботанички избор, зимзелен пинеконе снег, 36 " : Вклучува неколку стебла од зеленило за поп -празнична боја. Карактеристики на дебели стебла со години на употреба. Наредете вазна или додадете во дрво или венец. Создадете ваш сопствен аранжман за празници или осветли венец. Само за затворен или покриена употреба. Боја : зелена, бела, кафеава. Димензии на производот : 12,00 "x 4,50" x 36,00 ". Материјали за производи : ПВЦ, железо, Pinecone. Модел # IG165465-D.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас