• Обновено
MotoTec Mini Mad 36V 800W литиум Детски електричен скутер сина

MotoTec Mini Mad 36V 800W литиум Детски електричен скутер сина

DEN 1.67

Залиха
Во продавницата

Крст помеѓу мини-скутер и електричен велосипед, Mototec Mini Mad Electric Scouter го олеснува (и забавно!) Да се ​​добие од тука до таму над сите терени. Овој моторизиран електричен скутер е направен од тешки челик и легура, и се напојува со батерија со литиум што може да се наполни со 36 волти што овозможува 15-20 милји забава за крстарење помеѓу обвиненијата. Елегантниот скутер има преклопен дизајн, што го олеснува складирањето за да помогне во заштеда на просторот. Без оглед во кое време од денот се скарате наоколу, ќе бидете лесно да ги видите, благодарение на предните и задните LED светла. Елегантната палуба во стилот на скутерот, му дава спортски изглед, додека силниот мотор и дарежливиот вртежен момент обезбедуваат завидна изведба, за да можете да поштедите по улицата, преку нечистотија или преку тревни закрпи без проблем. Mototec Moto Tec Mini Mad 36 V 800 W Lithium Electr.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас