• Обновено
Амазонија 2-парчиња Tomasson Teak Teak Finish & Resin Barstool, стол за грб: Цврст

Амазонија 2-парчиња Tomasson Teak Teak Finish & Resin Barstool, стол за грб: Цврст

DEN 5149.12

Залиха
Во продавницата

Овој сет на столче за внатрешни работи со 2 парчиња е совршен натпревар за секое внатрешен двор и ќе му даде на вашиот двор класа и елеганција за јадење на отворено. Овој сет комбинира луксуз, убавина, удобност и прифатлива цена. Основата и нозете удобно го поддржуваат седиштето направено од девица смола. Дрвото е обложено со повеќеслојна заштитна обвивка што е непропустлива за елементите. Овој современ сет е првенствено дизајниран за цели на отворено, но исто така може да се користи во затворено, давајќи му на вашиот дом модерен допир. Издржлива и добро дизајнирана конструкција е клучните компоненти на овој одличен сет на внатрешен двор. 100% сертифициран FSC. Детали за одлична функционалност на производот. Димензии на столот : 21 "L x 23" W x 40 "H. Димензии на седиштето : 21" D x 23 "W x 27,5" H. Боја на седиштата : Бела. Материјал за седишта : пластика/акрилик. Материјал за рамки : цврсто дрво.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас