• Обновено
Летен Фустан Со Ракави За Жени Женски Фустани Летни Секојдневни Џебови Со Кратки Ракави Печатење Долг Фустан Летен Фустан За Жени Со Ракави Краток Летен Фустан За ?

Летен Фустан Со Ракави За Жени Женски Фустани Летни Секојдневни Џебови Со Кратки Ракави Печатење Долг Фустан Летен Фустан За

DEN 399.84

Залиха
Во продавницата

ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.43" Должина : 140см/55.69" _женски фустани лето обичен Заоблен Врат ЏЕБОВИ СО КРАТКИ РАКАВИ печатење долг Фустанкарактеристики : 1. [летен фустан со долги ракави ] ВЕ МОЛИМЕ запомнете : рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни.30" Големина : xxl големина : xx-големи сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 118cm/46.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас