• Обновено
Тастатура за игри и сет на глувчето сет ергономски тастатура за одмор на зглобот LED мулти-обоен глувче за промена на задното осветлување

Тастатура за игри и сет на глувчето сет ергономски тастатура за одмор на зглобот LED мулти-обоен глувче за промена на задното

DEN 255.84

Залиха
Во продавницата

Тастатура и глушец во боја на виножито-LED задното осветлување со повеќе бои Промена на глувчето и LED тастатурата со повеќе бои. Димензии на тастатурата : 18. Количина : 1 сет. Гејминг тастатура и глувче 4000dpi USB мулти-обоен глушец со ладно осветлување. Удобно за корисници на игри и обични - одлично за гејмерите кои играат различни игри, како и да прават нормална работа. Со ергономски дизајн, удобен зафат и употреба. Ве молиме, дозволете грешка од 0-1cm поради рачно мерење. Снабдување со електрична енергија : USB полнење.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас