• Обновено
Даб од 2-часовна маса за вино

Даб од 2-часовна маса за вино

DEN 3.33

Залиха
Во продавницата

Потребно е одредено склопување.Табелата за вино од 2 нивоа е корисна за настани во затворено или на отворено, што го олеснува транспортот освежувачки пијалоци до вашите гости, без да бара од нив да бараат бар или друг диспанзер за пијалоци.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас