• Обновено
Multiveенски велур со велур со посочени пети на пети

Multiveенски велур со велур со посочени пети на пети

DEN 366.08

Залиха
Во продавницата

Чекор во смел стил со лак акцент стилето потпетици од Brinley Co. Овие пумпи за каиш на глуждот се карактеризираат со велур и женски зашилени прсти. Стилски детали за лакот ги акценти Стипливиот стил и високите потпетици на стилото го завршуваат изгледот. Овие чевли со високи потпетици се направени со факс-велур и материјали направени од човекот. На дизајнот е истакната зашилена пети. Висина на пета : 4 1/4-инчен. Тип на пета : Стилето. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас