• Обновено
Трговска марка ликовна уметност Нешвил Тенеси Skyline sp Canvas Art by Marlene Watson, бел мат, сребрена рамка

Трговска марка ликовна уметност Нешвил Тенеси Skyline sp Canvas Art by Marlene Watson, бел мат, сребрена рамка

DEN 253.76

Залиха
Во продавницата

Подготвени да се претставиме со презентацијата во различни големини, трговската марка ликовна уметност „Нешвил Тенеси Скајлин СП“ платно уметност од Марлен Вотсон, бела мат, сребрена рамка : уметник : Марлен Вотсон. Тема : Архитектура. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас